професійно

Catering Dnepr

"Можна вважати себе професіоналом, коли свою справу можеш робити вишукано, отримуюючи від цього задоволення."

Михайло Литвак

Наша кейтерингова компанія уже доволі давно професійно і якісно виконує виїзні обслуговування найрізноманітніших подій. Організація свята для Вас – ще один крок на зустріч довершеності компанії «Catering Dnepr».

КРЕАТИВНО

"Креативність – це … можливість поєднати різні частинки свого досвіду і синтезувати щось нове…"

Стів Джобс

Виїзний кейтеринг – ідея, заснована на мобільності, професійності і нових технологіях. Це організація заходів повного циклу, включаючи оренду літака чи теплохода, особливий фірмовий декор, флористику і сервірування.

Смачно

"Винайдення нової страви робить для людського щастя більше, ніж відкриття нової зірки"

А. Бріллат-Саварин

Кейтерингова компанія «Catering Dnepr» - це сучасний ресторан виїздного обслуговування з вишуканою європейською кухнею. Якщо Ви бажаєте створити свято зі смаком – спробуйте послуги кейтерингу.

послуги кейтерингу

Catering Dnepr

Саме по собі поняття «кейтеринг» повинен обслуговувати заходів і можливість замовити їжу в різних масштабах: буде це невеликий фуршет, щоб відсвяткувати день народження вдома або цілий банкет з орендою яхти. Історія кейтерингу почалася в Європі кілька десятиліть тому, і отримавши розвиток у західних країнах легко почала розвивати громадське харчування Дніпропетровська в цьому напрямку.