Алексеенко А. П.
Бренд-шеф

Великі і якісні заходи вимагають багато робочих рук. Важливим членом команди бренд-шефа є су-шеф – Артеменко І. І. Він справжній професіонал не тільки в кулінарних справах, але і майстер організації роботи будь-якого роду, а також слідкувати за якістю її виконання. Незамінний помічник у всіх справах: від розробки меню до замовлення продуктів. Артеменко І. І. – су-шеф, який завжди тримає руку на пульсі кухні.

Шапаренко Андрій
Су-шеф

Вишукане меню для кейтерингової компанії – один з основних факторів успіху. Шапаренко Андрій на посаді су-шефа, зробив немало для розвитку «Catering Dnepr» в області креативності, допомогаючи створювати особливе меню для кожної події. Це людина, для якої немає нічого неможливого в кулінарному світі, а завдяки грамотним діям і великому досвіду він став незамінним помічником Олександра Петровича.

Артеменко Іван
Су-шеф

Великі і якісні заходи вимагають багато робочих рук. Важливим членом команди бренд-шефа є су-шеф – Артеменко Іван. Він справжній професіонал не тільки в кулінарних справах, але і майстер організації роботи будь-якого роду, а також слідкує за якістю її виконання. Незамінний помічник у всіх справах: від розробки меню до замовлення продуктів. Артеменко Іван – су-шеф, який завжди тримає руку на пульсі кухні.