ПРО НАС
Catering Dnepr

Історія

Кейтеринг у Дніпропетровську – випробування часом…

Переваги

Творчі рішення, вишуканий смак і професіоналізм

Принципи

Вірність принципам -  бездоганна репутація і довіра клієнтів

Новини

Тільки професійна команда зможе зробити із хорошої компанії велику

Неабияка
Історія
2001 Заснування компанії «Catering Dnepr»
2011 Обслуговування стадіону "Дніпро-Арена"
2014

Виїзний ресторан, яскравий і сучасний
представник кейтерингу в Україні

 

Само собою, поняття «кейтеринг» має на увазі обслуговування заходів і можливість замовити їжу в різноманітних масштабах: не залежно від того чи це невеликий фуршет, щоб відсвяткувати день народження вдома, чи цілий банкет з орендою яхти. Історія кейтерингу почалася в Європі кілька десятиліть тому і, розвинувшись в західних країнах, швидко почала розвивати громадське харчування Дніпропетровська в цьому напрямку.

Восени 2001 року і заснувалась компанія «Кейтеринг Днепр». Спочатку вся діяльність компанії спрямовувалась в напрямку авіа-кейтерингу – бортове харчування. В наступні роки майже всі послуги кейтерингу вміщалися в рамках аеропорту, але разом з тим, креативні ідеї і бажання стати найкращими літали високо в небі, аби вийти за рамки будь-яких обмежень. Саме тут компанія «Catering Dnepr» знайшла свою «злітну смугу».

У 2010 році компанія активно розвивається, виходить на абсолютно новий рівень і вже в змозі організовувати якісне ресторанне обслуговування будь-якого масштабу. В 2011 році «Catering Dnepr» організовує ресторанне обслуговування на стадіоні «Дніпро-Арена», а в травні 2012-го починається активне співробітництво з корпорацією «Агросоюз». Це стало ще однією сходинкою в розвитку і довело, що найкращі поварі Дніпропетровська і якісна їжа – тільки в компанії «Catering Dnepr». На даному етапі головним пріоритетом компанії стала організація корпоративів, банкетів, фуршетів, барбекю, пікніків і т.д.

З 2014 року компанія розвивається швидкими темпами в напрямку виїзного обслуговування, але це вже сучасність, за нею слідкуйте в новинах…

Оцініть
Переваги
Працювати з нами легко і приємно
Професійне 
обслуговування
Креативний підхід
підхід
Вишукана
Кухня
Якісне ресторанне обслуговування незалежно від того де саме запланована організація банкетів, завдяки професійному виконанню своїх обов'язків кожним членом команди нашої кейтерингової компанії Незвичайна організація свят – це не тільки смачна їжа, але і творче обслуговування святкових подій, включаючи дизайн, флористику, сервірування індивідуально для кожного клієнта Організація харчування – ціла наука, яку освоїли в «Catering Dnepr». Ви самі обираєте якою повинна бути їжа на вашому святі: італійська кухня чи домашня. А, можливо, ви просто здивуєтеся якою різноманітною може бути їжа в Дніпропетровську..

 

Незмінні
принципи
Нам довіряють і ми виправдовуємо свою репутацію завжди
  • Якісна сировина
  • Індивідуальний підхід
  • Ексклюзивне меню
  • Гнучкі ціни
  • мобільність

Основна цінність будь-якого принципу – це його незмінність. Враховуючи те, що організація кейтерингу – процес дуже динамічний, а ринок ресторанного бізнесу дуже мінливий, ми все ж знаходимо можливість ніколи не змінювати власних принципів.

В приготуванні страв ми використовуємо найякіснішу сировину, не залежно від того чи це невелике замовлення їжі чи комплексне обслуговування весіль.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це головне правило креативності, що є одними із наших переваг на ринку. Креативна організація свята дозволяє зробити його незабутнім для клієнта. Ми вміємо відчути  значення кожної події для Вас і зробити її ідеальною.

Найкращі поварі Дніпропетровська працюють над тим, щоб запропоноване меню було дійсно вишуканим. Ми завжди запропонуємо вам велику різноманітність страв: чи то звичайна домашня кухня чи особливе кошерне харчування. Компанія «Catering Dnepr» - одна з небагатьох де практикується молекулярна кухня в Дніпропетровську.

Незмінним принципом є і мінливість цін. І це зовсім не абсурд. Компанія «Catering Dnepr» проводить дуже гнучку політику ціноутворення. Так що організація банкетів і корпоративів буде доступною кожному клієнту.

Зрозуміло, що виїзний кейтеринг потребує мобільності. І цей принцип наша компанія підтримує, використовуючи найсучасніші технології і техніку.

Наша
Команда
Люди, які роблять ваше свято бездоганним