Весільний кейтеринг: тенденції, переваги, важливі моменти

Кейтеринг стає все популярнішим в Україні і поступово з'являється в житті звичайних людей. Організація банкетів поза межами ресторану користується все більшим попитом і ми вирішили пояснити кілька важливих моментів з цього приводу.

Весілля – це свято особливого значення, тут найбільш важливим вважається вибір напоїв та страв. Ще зовсім недавно, провести таку подію, як весілля далеко від ресторанів вважалося майже неможливим. Але завдяки появі кейтерингових компаній все змінилося. І справді, накрити столи, організувати якісне обслуговування і святкову атмосферу, не маючи потрібних технологій – молодятам часто не під силу.

При замовленні весільного банкету перш за все необхідно вияснити наступне:

  1. Якому типу меню ви віддаєте перевагу: Барбекю, фуршет, банкет чи дещо інше;
  2. Чи надає кейтерингова компанія стільці, столи, та все інше, що необхідно для проведення банкету;
  3. Чи відповідає фірма за сервірування столів, а також за декор місця проведення весілля;
  4. І обов'язково визначтеся з точним числом обслуговуючого персоналу.

Багато людей хочуть відразу знати відповіді на наведені запитання в грошовому еквіваленті, але варто пам'ятати, що виїзне обслуговування обходиться не набагато дорожче ніж проведення аналогічного заходу в ресторані, але вражень у вас залишиться набагато більше, а весілля буде вишуканим та незвичайним.

Весільний кейтеринг – це чудова можливість для молодят відпочити від великої кількості передвесільних клопоптів і просто насолоджуватися очікуванням власного свята.

27.10.2014